Zawody Towarzyskie:ujeżdżenie,skoki,WKKW - PROMENADA CROSS COUNTRY 1-3 maja 2009

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 maja 2009 05:58
IloveMosiek na czworoboku - program L





majeczka   Galopem przez życie!
05 maja 2009 08:02
Dzionka Ja wjechałam sobie na czworobok Budurką a p.sędzina mówi że nie mogę jechać, na co ja jej mówie że na zawodach regionalnych koń może startować do metra 3 razy (bo tak jest), więc skoro skakała raz 50 cm i raz jechała przez 3 min czworobok LL to nic się jej nie stanie jak przejdzie L (kolejne 3 min) w ujeżdżeniu, że mam ją już rozprężoną i że tak ją rano zapisywałam na odprawie, że przy tym była i potwierdziła zgodę na start.
Z Lionem nie wystartowałam w P bo powiedziała że to już przesada i żebym sobie poszła odpocząć i że nie dopuści mnie bo koń szedł już ujeżdżenie L i dwa razy skoki L (znaczy się 80 cm), jakby to faktycznie było dwa razy L to bym nie ciągnęła go na ujeżdżenie ale że to była zabawa chciałam sobie ten czworoboczek P-tkowy jakoś tam przedreptać nie dało się -trudno. W sumie lepiej dla mojego tyłka 😡
Kujka dziękuję :kwiatek:
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 maja 2009 08:05
nie, to koleżanka, którą ze sobą przywiozłam. to ona potem niestety spadła w krosie.

ja miałam jasnego gniadosza pod żółtym czaprakiem 😎

właśnie, gdyby ktoś jeszcze miał u siebie jakieś zdjęcie z nami, toja się o nie baaardzo ładnie uśmiecham... :kwiatek:


Aaaa 🙂 to już kojarzę 🙂 w takim razie poszukam Twoich fotek u siebie 🙂
Witam wszystkich 🙂

A ja mam tu fotkę dla pewnej miłej Pani Kingi, która startowała na przecudnej klaczy vel "Cielęcince " 😉
(przepraszam, że nie operuję nickami ale jestem nowa.)

Oto one:
IloveMosiek   Mościsław & Co
05 maja 2009 10:04
ElaPe  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

eeej, nawet to tak tragicznie nie wygląda  😁
Dzionka, Kujka - kurcze jak teraz tak czytam forum to muszę się patrzeć na podpisy która z was napisała a kiedyś wystarczyło mi jak mignął avartar ;D łatwo się pomylić... no jeszcze wodno szuwarowego konia widzę u EliPe ale jej wodnik szuwarek bardziej stateczny🙂 Gratuluje wyników!!!!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 maja 2009 11:08
Pegasuska: no właśnie - namnożyło sie tych wodno-szuwarowych konisiów aż oczopląsu można dostać. Za gratulacje dziękujemy!

IloveMosiek:  starałam się wybrać te najlepsze ujęcia 😉 no i całościowo nie było żle - jako jedna z nielicznych przejchałaś całość co uważam za sukces i gratuluję konikowi i tobie odwagi
kujka   new better life mode: on
31 marca 2010 11:20
czy w tym roku planujecie jakies zawody? jesli tak to ja bym na pewno bardzo chetnie pojechala 🙂 i mysle ze nie tylko ja.
Ja też się chętnie wybiorę, o ile podłoże będzie już poprawione 🙂!
Gdyby było coś takiego jak w zeszłym roku to ja z moim koniem bym przyjechała na LL 🙂
majeczka   Galopem przez życie!
31 marca 2010 21:10
ja też!!!
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 kwietnia 2010 14:32
No właśnie ja też 🙂 chociażby na trening crossowy 🙂
szykuje się coś może?
kasiasci   www.alfahorse.pl
06 kwietnia 2010 15:18
W majowy weekend w tym roku niestety nie uda nam się robić zawodów. Na chwilę obecną nie mamy jeszcze ustalonego innego terminu ale na pewno jak tylko coś będzie wiadomo dam znać.

Co do toru crosowego to jest dostępny cały czas i jeżeli ktoś ma ochotę poćwiczyć a przy okazji popływać z koniem w Zalewie  😀 - zapraszam serdecznie
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 kwietnia 2010 17:01
o! no to super!  😅
obgadam z trenerką, zbiorę ekipę i dam znać  😎
Ja też przemyślę, super pomysł 🙂!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się